Ogłoszenie

http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

#1 2007-11-06 14:23:25

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Kto mistrzem Polski.

Warto poświęcić chociaż trochę naszej uwagi lidzę męskiej, poniewaz wg wielu ekspertów jest to trzecia liga na swiecie - po włoskiej i rosyjskiej rzecz jasna. Kandydatów do złota widzę wielu, chociaż wg mnie największe szanse ma Skra Bełchatów (tradycyjnie) i Mlekpol AZS Olsztyn. Jastrzębie trochę przespało okres transferowy i nie zaczęli tego sezonu najlepiej, ale to również jeden z wielu kandydatów do medali. Groźna jak zawsze będzie AZS Częstochowa, chociaż ostatnie sezony nie były dla tego klubu udane. Ostatnio jednak częstochowianie roznieśli akademików z Olsztyna 3:0, a tak mało wyrównanego meczu między dwoma bardzo dobrymi drużynami chyba nikt się nie spodziewał. Warto jednak dodać, że olsztyński klub jest teraz bardzo osłabiony, jako że kontuzji nabawił się Paweł Zagumny - nasz najlepszy rozgrywający i jeden z najlepszych na swiecie. Do walki o medale powinien się włączyć również Mostostal, który dysponuje teraz dość mocnym składem i ma Łukasza Żygadło na rozegraniu (osobiście mam do Łukaszka olbrzymi sentyment nawet nie wiem dlaczego), do tego Bartek Kurek radzi sobie na parkiecie coraz lepiej oraz Resovia, która podwędziła klubowi ze Skry Krzyśka Ignaczaka, który w mojej opinii wciąz jest najlepszym libero w Polsce, mimo że nie cieszy się zaufaniem naszego selekcjonera. Skra na pewno żałuje, że pozbyła się Krzyśka, bo bełchatowski libero Milczarek nienajlepiej sobie radzi na boisku. Skąd oni go wytrzasnęli w ogóle. Najsłabszy punkt bełchatowskiego klubu.
kandydatów do spadku na razie nie będę typować, ale wbrew przewidywaniom bardzo dobrze radzi sobie Płomień Sosnowiec - klub, który stoi na krawędzi bankructwa i nie dysponuje nawet dwunastką zawodników! Mam nadzieję, ze utrzymają się w lidze, chociaż szanse na to są małe.

Offline

 

#2 2007-11-08 15:55:13

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Kto mistrzem Polski.

Oj kandydata ciężko bedzie wytypować  liga w tym sezonie będzie dużo ciekawsza niż w ubiegłym sezonie .  np . Wczorajsza porażka Skry Bełchatów z Jadarem Radom . Ja trzymam za Częstochową

Offline

 

#3 2007-11-08 16:36:06

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Kto mistrzem Polski.

Ja za Skrą i Olsztynem, chociaż ostatnio polubiłam również Mostostal Warto dodac, że kędzierzynianie sprawili może niespodziankę mniejszego kalibru pokonując wice - mistrza kraju 3:2 Liga się wyrównała, będzie teraz ciekawa.
Wcale nie jestem pewna czy hegemonia Skry będzie wciąż trwać. Skład mają pierwsza klasa, ale potyczki w LM też ich sporo kosztują, a teraz już pięć, sześć zespołów gra na tyle wysokim poziomie, żeby włączyć się do walki o mistrzostwo. Będzie się działo. Z resztą: już się dzieje

Offline

 

#4 2007-11-11 18:15:23

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Kto mistrzem Polski.

Ja przed sezonem myślalem że Resovia z takim składem bedzie  naprawde walczyć o pierwszą trojke . A tu narazie Rzeszowianie się spisują  srednio .

Offline

 

#5 2007-11-12 14:17:31

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Kto mistrzem Polski.

Ja nie potrafię pokusić się o jakiekolwiek typy. Najbardziej na razie rozczarowuje Jastrzębie, niestety. Płomień bardzo dobrze sobie radzi, ostatnio wygrana do zera z Delectą Bydgoszcz - rewelacyjna gra Kazimierczaka. Juz są na bezpiecznym miejscu w tabeli. Wiadomo, ze o medale walczyc nie będą, ale uważam, że ze spokojem powinni się utrzymać. Pełen szacunek.

Offline

 

#6 2007-11-13 16:52:40

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Kto mistrzem Polski.

Nie mam jednej drużynie której kibicuje. Jeżeli już mam wymienić to Skierka, ale bardzo lubię też Częstochowę czy Mostostal. Widać że Kędzierzynianie wracają do swoich najlpszych czasów:P

Offline

 

#7 2007-11-15 14:36:56

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Kto mistrzem Polski.

Moje ulubione druzyny PLS? Skra, Olsztyn, Mostostal, ostatnio również Resovia i Płomień, także Jastrzębie bardzo lubię... ale nie ma takiej drużyny, które by się tak bardzo ponad inne wybijała, której naprawdę bym kibicowała... Ogólnie oglądam, bo są ciekawe mecze, ale nie angażuje się zbytnio.

Offline

 

#8 2007-12-03 17:50:24

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Kto mistrzem Polski.

No i trener Asecco  Resovia  Jan Such  złożyl rezygnacje z funkcji trenera . A miało być tak pięknie

Offline

 

#9 2007-12-03 19:02:58

Babcia z kapcia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-11-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Kto mistrzem Polski.

Moje ulubiony drużyny to AZS Olsztyn,Resovia i AZS Częstochowa. Szkoda że trener Such złożyl rezygnację,ale mam nadzieję,że Resovia mimo wszystko sięgnie po medal

Offline

 

#10 2007-12-04 14:25:54

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Kto mistrzem Polski.

Such? Jeden z bardzo niewielu trenerów PLS, którego naprawdę, naprawdę szanuję. On stworzył z Resovii, która miała glęboki kryzys prawdziwy zespół. To, ze w tym sezonie grali tak dobrze to tylko jego zasługa!

Offline

 

#11 2007-12-04 18:20:55

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Kto mistrzem Polski.

Resovia wraca do swoich najlepszych czasów. myśle że moga być nawet na podium tym razem. Wolę jednak nie:D

Offline

 

#12 2007-12-07 15:03:47

evija87

Administrator

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 34
Punktów :   

Re: Kto mistrzem Polski.

Trener Such zrezygnował z posady, ku sporemu zaskoczeniu środowiska. Nowy trener (asystent dotychczas) Andrzej Kowal poprowadził zespół po wznowieniu PLS do zwycięstwa nad akademikami z Olsztyna. Warto dodać, że zespół jest przetrzebiony kontuzjami: tym większe brawa!

Offline

 

#13 2007-12-07 19:20:43

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Kto mistrzem Polski.

Ja też jestem mile zaskoczony , Resovia  która w drużynie  ma  mnostwo kontuzji wygrywa z Olsztynem 3 :  1  . Such zrezygnował poprostu bo nie mógł się dogadać z siatkarzami zagranicznymi .

Offline

 

#14 2008-02-28 10:20:44

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Kto mistrzem Polski.

Resova jest bardzo mocna, głównie dzięki Ignaczakowi, który w tym sezonie jest niesamowity. Widać, że mu ten Piotrek na odcisk nadepnął (mówiąc w żartach oczywiście, bo panowie bardzo sie lubią) - to dzięki jego dokładnemu przyjęciu i niesamowitym obronom Resovia gra jak gra. Pozbycie sie Ignaczaka i zastąpienie go - pożal się Boże - Milcarkiem to najgłupszy pomysł na jaki mogli wpasć działacze Skry. Ręcę same składają się do oklasków;p

Offline

 

#15 2008-04-28 21:11:51

Kaasza

Wierny Fan

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 55
Punktów :   

Re: Kto mistrzem Polski.

A teraz jeszcze Paweł, Wika, Gierek.. cały mój AZS.. Dobrze, że Resovię też bardzo lubię, to nie będzie problemu Jeszcze Benek mógłby przejść to już w ogóle będzie cud miód i orzeszki

Offline

 
http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl