Ogłoszenie

http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

#1 2007-10-31 18:54:41

evija87

Administrator

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 34
Punktów :   

Tenis

Ostatnio głośno o ustawianiu meczów się zrobiło (głownie za sprawą niezbadanych przypadków Koli Dawidienki), wspominali o tym też Novak Djokovic czy Arnaud Clement... co o tym myślicie? Czy zagraża to tenisowi na szerszą skalę, czy są to "występy" jednostek?

Dziś pojawił się news, że Jelena Dementieva wychodzi za mąż po Roland Garros 2008 za rosyjskiego hokeistę  Buffalo Sabres - Maksima Afinogienowa.
Oby tylko nie skończyli jak Miss Swiss Martina i Radek Stepanek (zerwaniem przed ślubem).
Wszystkiego najlepszego!

Od przyszłego tygodnia w Madrycie zacznie się turniej Masters, końcowy z 8 najlepszymi zawodniczkami sezonu według rankingu The Race (Race to the Championships) a są to Justine Henin, Jelena Jankovic, Swietłana Kuzniecowa, Ana Ivanovic, Serena Williams, Anna Czakwetadze, Venus Williams i Daniela Hantuchova. Ta ostatnia zakwalifikowała się rzutem na taśmę, zwyciężając w Linzu po walce z Patty Schnyder. Odbyło się to kosztem... Maszy Sharapovej, której w tym sezonie nie wiodło się specjalnie najlepiej ze względu na przewlekłą kontuzję barku. Może teraz się do końca wyleczy i przeciwniczki będą musiały znowu maksymalnie się na Marię spinać.
Życie pokaże.

Offline

 

#2 2007-10-31 19:02:57

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Tenis

Haha, Elwyn na jednym "wydechu" te wszystkie info napisała jak w radiu.
Jesli chodzi o to ustawianie meczów to mam nadzieję, że to jednostkowe przypadki, ale zycie pokazało, że przekupić mozna już prawie każdego i wszędzie. Jednakze zwrócono już na to uwagę i mam nadzieję, że podejmie się odpowiednie środki, żeby to zjawisko wyplenić. Tylko tego brakowało, zeby w tenisie było jak w piłce nożnej... Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i zwyciężał będzie na boisku ten, kto na to zasługuje (Rafa, Justin i Amelie )

Offline

 

#3 2007-11-08 17:54:53

donnie

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Tenis

Mnie najbardziej zasmuciły ostatnie wiadomości o Martinie Hingis no i to że zakończyła karierę.

Podczas konferencji prasowej 1 listopada 2007 w Zurychu ogłosiła, że definitywnie kończy karierę sportową. Powodem decyzji były zarzuty, że podczas turnieju wimbledońskiego w jej organizmie wykryto kokainę, a także niekończące się kontuzje.

Offline

 

#4 2007-11-08 18:40:02

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Tenis

Szkoda... Fenomenalna tenisistka była.

donnie napisał:

w jej organizmie wykryto kokainę.[/i]

Ktoś wie coś więcej na ten temat?

Offline

 

#5 2007-11-08 22:34:35

evija87

Administrator

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 34
Punktów :   

Re: Tenis

Martina na konferencji stwierdziła, że po meczu Wimbledonu z Laurą Granville, wykryto u niej kokainę, ale ona sama do brania się nie przyznała i podważyła wiarygodność tej próbki (że to nie jej), na własne życzenie zrobiła drugi test i w tym drugim okazało się, że jest czysta. Sprawa bardzo interesująca i ciekawa, nie wiadomo kto ma rację i jak to wszystko się skończy. Martina zaś zakończyła karierę przez problemy zdrowotne (zbyt długi czas regeneracji po urazach czy turniejach) i zbyt długi czas trwania procedur sądowych, które by ją miały oczyścić, więc zrezygnowała już z grania. Jednak parę dni temu coś mi się obiło o wzrok, że jednak o dobre imię powalczy (jak najbardziej słusznie według mnie!), nie chce nie domówień... mam nadzieję osobiście, że okaże się to pomyłką i że jest czysta, bo to naprawdę wspaniała tenisistka, moja idolka jak uczyłam się grać kilka lat temu i po dziś dzień... nie chciałabym by zapamiętano ją jak to złośliwie się już w niektórych miejscach pisze > zamiast Swiss Miss Martina to Miss Kokaina...
Trzeba wręcz walczyć o swoje dobre imię, skoro jest się niewinnym, prawda? W przeciwnym wypadku brak walki daje do myślenia...

Offline

 

#6 2007-11-17 19:07:13

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Tenis

Na korcie śmigają niezłe laski. Ania Ivanović to jednak pięknośc cudowna, uroda jakiejś boginki po prostu.
Jednym słowem: ZAJEBISTA!

Offline

 

#7 2007-11-17 19:26:26

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Tenis

Bardzo słusznie Martina robi, że próbuje oczyścić swoje imie. Trzeba udowodnić ludziom, którzy ją wówczas skreślili jak bardzo się mylili :-)
Też bardzo lubię Ivanovic ale kibicuję przede wszystkim Mouresmo i Henin :-)

Offline

 

#8 2007-11-17 19:53:11

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Tenis

Luksik a widziałeś kiedyś Jelene Dokić w akcji  , szkoda że sluch po niej zaginął  ale myśle ze jeszcze pokaże  na co ją stać . Ona to dopiero wymiatała na kortach

Offline

 

#9 2007-11-17 19:56:36

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Tenis

Dokić to też było cudo, ale jednak Ivanović ładniejsza, w każdym razie Serbia ma zajebiste tenisistki!

Offline

 

#10 2007-11-17 19:59:21

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Tenis

Luksik no niewiem czy Dokić jest lepsza niż Ivanović . Zawsze  kibicowałem  Jelenie  no i dalej trzymam za nią kciuki . Dokić Ladniejsza

Offline

 

#11 2007-11-17 20:03:29

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Tenis

A ja zawsze kibicoałem Ani. Po prostu szczęka opadła mi jak ją zobaczyłem a teraz ona może stać się damą kortu numer jeden:)

Offline

 

#12 2007-11-17 20:20:16

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Tenis

Luksik zobaczymy jak to potoczy się wszystko ,  mi się podoba gra Radwańskiej . Może nie jest Ladna ale już kilku gwiazdom zlała skóre . Przed tą dziewczyną światowa kariera .

Offline

 

#13 2007-11-18 11:59:03

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Tenis

Domachowska jest za to ładna, a do niczego wielkiego nie doszła. A Aga? Ma dziewczyna krakowski charakter!

Offline

 

#14 2007-11-18 13:18:06

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Tenis

Luksik  Marrta jest ok , ale Radwańska jest to naprawde diamencik  tylko jeszcze musi być doszlifowany . Jeśli wszystko bedzie jak jest to mamy Gwiazde  w naszym kraju  tylko Agnieszka musi  grać najlepiej jak potrafi .

Offline

 
http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl