Ogłoszenie

http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

#1 2007-11-08 14:44:53

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Liga mistrzów

No i mój faworyt do  finału ligi mistrzów zaczyna wygrywać mecz za meczem . Choć Inter przegrywal już wczoraj 0 : 2  to potrafił sie jednak podnieśc i wygrać 4 : 2 .

Offline

 

#2 2007-11-08 15:08:01

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Liga mistrzów

A wszystko (a przynajmniej znaczna część ) jest zasługą Zlatana Ibrahimovica, Inter ma z niego olbrzymią pociechę. Nigdy nie przepadałam za tym akurat piłkarzem, ale szacunek mu się bez wątpienia należy.
Trzeba jednak pamiętać o innych wielkich klubach. Liverpool, który pragnie powtórzyć ten sukces tym razem z reiną w bramcę, Barcelona, której ostatnio się nie powodzi, ale to przecież wielki klub, a Messi wyrasta powoli na geniusza futbolu, Chelsea, która po ostatnich zawirowaniach na ławie trenerskiej znowu wraca do swojego wielkiego poziomu, AC Milan, który choć w lidze się nie liczy w tych rozgrywkach radzi sobie nadspodziewanie dobrze, Real, który powraca do lat swojej wielkiej świetności - głównie dlatego, że klub trochę zmienił swoją politykę i już nie stawia na gwiazdy, które często jednak zawodzą. Przed zwolnieniem Mourinho wydawało mi się, że faworytem tych rozgrywek będzie CFC, ale teraz widzę, że ten klub - mimo że powoli sie podnosi - jest na razie niezdolny do jakichś znaczących sukcesów niestety :-( Powoli jednak odbijają się od dna, a to bardzo dobry prognostyk na ten i następny sezon. Ciekawa jestem jak długo utrzyma się nowy trener Chelsea, Grant. Mnie osobiście ten facet nie przekonuje, wolałam charyzmatycznego, zadufanego, ale genialnego Mourinho. On miał świetny kontakt z zawodnikami (może poza Ballackiem i Szewą) i dlatego większość zawodników zapowiedziała rychłe przejście do innego klubu. Na szczęście ostatecznie okazało się, że nawet Didier Drogba zostaje, o którego przejściu było chyba najgłośniej. Trzeba jednak ten zespół poukładać, bo to jest na razie cień dawnej Chelsea. Mam nadzieję, że uda im się dojść do siebie i znowu grać magiczny futbol :-)

Offline

 

#3 2007-11-08 15:51:41

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Liga mistrzów

Barcelonie kibicuje jak nie gra Ronaldhinio , Messi dla mnie jest najlepszym piłkarzem Ronaldhinio sie przy nim chowa no i jeszcze Henry  . Barca ma obecnie skład na mistrza Hiszpani tylko to musi wykorzystać .

Offline

 

#4 2007-11-08 16:33:24

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Liga mistrzów

Ale Real też ma skład na Mistrza Hiszpanii. Raul wraca do formy
A Henry'ego wolałam w barwach Arsenalu, uwielbiam ten klub!

Offline

 

#5 2007-11-08 16:47:07

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Liga mistrzów

fajnie że lubisz Arsenal , ja bym kibicował Realowi jak by Messi  grał u krolewskich .

Offline

 

#6 2007-11-12 14:12:30

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Liga mistrzów

To ja bym chyba przestała

Offline

 

#7 2007-11-13 16:34:38

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Liga mistrzów

Chociaż nie przepadam za drużynami spoza Hiszpanii, to arsenal jednak cenię. Mają w swoim skadzei niesamowitego gościa i nietrudno się domyśleć że chodzi mi o... Hiszpana Cesca Fabregasa. Ten facet robi na mnie ogromne wrażenie, chętnie sprowadziłbym go z powrotem do Primera Division, najchętniej do Realu, choć on pewnie woli Barcę w której się wychował.

Offline

 
http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl